Červen 2017

Zkuste ho nemilovat

5. června 2017 v 22:34 | Cherry Steel |  Lidi, které mám ráda
Související obrázek

"Proč je na světě tolik krásných žen? Protože ty hnusný jsme si natahali dom."

Co se týče partnerů, párkrát jsem se spálila. A řekla jsem si, že to teda ne a že nikoho nechcu. Mezitím jsem se v rámci možností osamostatnila, hlavně ve svojí hlavě, stala jsem se samostatnou a schopnou jednotkou. Neříkám, že mi nebylo občas smutno, ale než se trápit a plakat kvůli chlapovi, radši jsem si jednou za čas pořvala sama. Když jsem měla maturovat, brával mě brácha na výket na motorce a scházeli jsme se s jeho kamarádem. A už víte, jak to dopadlo. Půl roku jsme po sobě pokukovali až do mě někdo jednou večer žduchnul a já udělala krok k Táďovi do náruče. A od té doby jsme jako jeden. Už skoro rok.
Je to nejlepší kamarád a zároveň opravdová láska. Ví, jak na mně.
Když jsem ho představila rodičům, otec mi řekl. "Vidíš vole, konečně sis našla někoho, o koho se můžeš opřít."
Zkuste ho nemilovat, když Vám ve dvě ráno chystá "večeři", když si vysoušíte vlasy, tak vám je češe, než jdete o víkendu do práce, vstane s vámi a uvaří vám kávu. Když se ráno líčíte, stoji za vámi a říká "že tě to baví"... Vždycky stojí při vás a když máte trápení, nalije vám panáka..
Dnes jsem přijela ze zkoušky a byla jsem naprosto vyřízená ze svých spolužaček. Úplně vyčerpaná a nad hlavou jsem měla už jen otazník, jestli těm slečnám je opravdu dvacet let. Pustil nám Škwory a uvařil kávu a když jsem začala brečet, cítila jsem, jak brečím úlevou, že jsem v bezpečí, že tady mě nikdo nebude urážet ani poučovat, není tady žádná holka, které by táhlo z držky a žádná, která by povýšeně čuměla..
"Ty řveš? Jéééžiš zlato neplakeeeej.." A už mě držel v náručí a já řvala a řvala a řvala..
Táďulo...
Za svůj přece krátký život jsem ještě nepoznala někoho, kdo by dokázal to, co ty. Kdo by byl tak moc na stejné vlně, jako já, kdo by řekl stejnou větu ve stejné chvíli, kdo by dokázal neřešit nic a prostě obejmout. Kdo by dokázal zahučet, když hučím já a pohladit, když brečím. Komu nevadí, že jsem věčně někdě a věčně něco dělám. Komu není líto žádného času ani peněz a kdo jednoduše stojí pořád za mnou. Nikdy mě neshodí ani neurazí..
Jsem opravdu ráda, že tě mám...
Výsledek obrázku pro drawing tumblr love