Duben 2017

V akci

24. dubna 2017 v 18:30 | Cherry Steel |  Jak se dělá den
Výsledek obrázku pro sale tumblr

Mějte sny jako orel. Ale plány jako myš. Daniele LaPorte

Nedávno jsme měli s přítelem menší konflikt a to mne popíchlo napsat následující článek.
Začalo to dosti nevinně, potřebovala jsem si nakoupit určité kosmtické a hygienické přípravky a Táďa zase potravinové výrobky a tak se stalo, že jsme jeli navštívit jeden obchodní dům společně. Záhy jsem szijistila, že to nebyla nejlepší strategie. Víte, nalejme si čistého vína, která žena by ráda nenakupovala a to zejména v případě, že se jedná o ty úžasné voňavé šampóny, kondicionéry a sprchové gely. Ale co víc, která žena by ráda nenakupovala úžasné voňavé bla bla za nízké ceny. Nejprve jsem svému nejmilejšímu ve zkratce přednesla, co znamená slovo kondicionér. I přes veškerou snahu si stejně myslím, že to pořád nechápe. A krátce na to jsem se jala ošuchávat, prohlížet a číst ty titěrný písmenka vzadu, protože nemohu riskovat, že koupím něco, s čím bych později byla nespokojená, ba dokonce, kvůli čemu bych byla přímo nasraná. Ve chcíli, kdy jsem čuchla asi ke dvěma, začal nervózně přešlapovat a ptát se, jestli už jdem. Když jsem ho odeslala do potravin, nechtěl.

"Prosimtě vem si to."
"Nemůžu si to vzít."
"Proč panebože, když máš tuhle flašku doma."
"Nemůžu prostě."

Mezi flaškou doma a tou flaškou v regálu byl totiž zastraceně velký rozdíl, tu doma jsem koupila za šedesát korun, zatímco tuto měli skoro za stovku! A tím začal konflikt. Jestli nésu napalicu, že když to chcu ať si to koupím, jéžismarijá, a že mě to koupí on když mě to je drahý... A kdesi cosi a přitom nechápal, že tady neškudlím prachy, ale že mám dost v merku ty parchanty, kterým není blbý prodávat jednu věc chvílu za stopade a podruhý za pade. Dřív mě mamina poslala do obchodu se šedesátipěti korunama a věděla přesně, co za to koupím. Teď dost záleží, kam pro to půjdu. A pořád mu nešlo vysvětlit, že nejsem chudera šetřivá, ale že se mně to nelíbí tadyto chování a takhle furt dokola. Díky bohu, že jsem se otočila a uviděla regálek 50% slevy, kde jsem si svůj milovaný kondicionér koupila za padesát korun. To, že v regálu byl tentýž, ale v jiné nádobě a taky dvakrát dražší, už jsem nepřipomínkovala...

Karta se obrátila ve chvíli, kdy jsme vešli do oddělení potravin a Tadeášek chtěl energy drink. A já jsem se tuuuuze divila, proč ho nechce, když pro něho šel?!

"Tak seš normální, vždyť ho tady jindy mají za desetikačku a teď chcó pětatřicet, zmrdi!"

Výsledek obrázku pro couple tumblr