Džedaj

2. června 2016 v 14:21 | Cherry Steel |  Lidi, které mám ráda

Když máte někoho rádi, někdy je těžké sdělit mu svoje city tak, aby si je nevyložil špatně. Zvlášť, pokud se jedná o přátelství mezi mužem a ženou. Mám několik dobrých kamarádů i kamarádek. Ale dnes bych vám chtěla představit toho nej. Pokud si to někdy přečte, aspoň bude vědět...
Seznámili jsme se v prváku, když jsme sdíleli stejnou třídu. Už během prvního týdne, a to zejména na adapťáku, jsem věděla, že tenhle člověk zaujme významné místo v mém, často dost prázdném, srdíčku.
Tento vztah je zajímavý v tom, že nemáme téměř nic společného, až na pár drobností. A proto vždycky dokázal vyplnit to prázdné místo. Přirovnala bych to ke dvoum puzzlíkům, každý úplně jiný a přesto do sebe zapadnou.
Vlastně je to jediný člověk na stejné mentální úrovni jako já, pohlaví mužského. Než něco řeknu, on už ví, co chci říct - a to není metafora, to je fakt.
Dokáže spolehlivě uhodnut všechny moje psychické procesy, přečte moje emoce.
Sice se někdy tváří, jakoby mě chtěl hodit z balkonu, hlavně ať už nemluvím, ale .. zatím mě nezabil :)
Vojto, ráda bych ti řekla, že tohle TOP místo, které zaujímáš, nikdy nepřeroste v něco, čemu se v obecné češtině říká zamilovanost. A dost mě děsí, že pokud bych mluvila o lásce, průměrný člověk si z toho vezme opět pouze zamilovanost. Proč se nepodíváme na angličany, kde si říkají I LOVE YOU přátelé, príbuzní? To jen tahle zkurvená čeština za tím vidí partnerství. Al to já nechci. A nikdy jsem nechtěla.. Pokud k někomu cítíte lásku, znamená to, že ho skutečně můžete milovat - takového, jaký je, za to, co dělá, jak se chová, co jste s ním zažili.. Ale vůbec to nemusí znamenat, že překračujete hranici přátelství. Upřímně, abych někoho milovala natolik, abych se s ním zavázala do svazku opředeného zlatou nití a slavila s ním svatý Valentýn (to je sice hrozný přirovnání, ale snad chápeš), musela bych si z něho sednout na prdel při prvním setkání. Musela bych cejtit mravence nebo jakejkoliv jinej hmyz v podřišku, musel by se mi chvět hlas, musely by se mi přivírat oči, musela bych zažít flapping tremor :) Tahle poznám, že jsem zamilovaná.
Ale to s tebou fakt nehrozí :P

Tenhle člověk je hlavně výjimečný tím, že mě dokáže za každé situace vždy rozesmát a pobavit. Chcete příklad? Když se se mnou rozešel "přítel" - (to slovo nerada používám, protože mě ten člověk zklamal, ale OK), a já si měla jet pro věci, které u něho zlstaly, Vojta byl se mnou, naložil mě do auta ubrečenou, po cestě mě tak strašně rozesmál, že jsme k tomu baráku přijeli jako cirkus.. Opravdu jsem se smála z plných plic.. Pak mě ta depka chytla ještě jednou a domů jsem opět přijela s čistou hlavou..

Ale nemyslete si, že je to jedná velká idylka. To ani náhodou. Dokáže mě taky pěkně nasrat.
Například, když se ráno probudí a řekne "Ježišmarija, ty vypadáš!"
Tak jdu do koupelny,a bych zahnala neštěstí.
"Kolik chceš lžiček kafe?"
otočila jsem se a na obličej si zrovna nanášela micelární gel.
"Dvě"
"Prosimtě.. doprdele. Zopakuj to, já se lekl a zapomněl jsem to."
O pět minut později..
"Už se sebou něco udělej, já si s tebou chcu jít na balkon zapálit!"

Mám tě ráda, smrade ♥ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady de Vampire Victoria Lady de Vampire Victoria | Web | 2. června 2016 v 17:52 | Reagovat

pěkný článek

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 2. června 2016 v 21:33 | Reagovat

Hehe :D Ty lidské vtahy jsou někdy tak komplikované a přitom jednoduché...

3 Paralela Paralela | E-mail | Web | 5. července 2016 v 13:52 | Reagovat

tohle je dokonalý :) Kamarádi, co stojí za to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama