Už vypadni...

8. března 2016 v 18:07 | Cherry Steel |  Jak se dělá den
Výsledek obrázku pro depression wallpaper

Někdy se mi stane, že mne postihne prazvláštní nálada. Nebo stav mysli, jak chcete. Dříve se mi to stávalo téměř denně, postupně jsem se toho různými technikami zbavovala. A dnes je to zde znovu. Čím dál častěji..
Přepadává mě pocit kruté beznaděje, připadám si jako bych se plácala v nějaké hnusné husté a mastné tekutině, nemohouce se z ní vyplácat na břeh. Topím se v ní, ježí se mi všechny chlupy na těle a dovolí mi jen na pár vteřin vystrčit nos, to abych se nadechla.
Nebo jako v nějaké maličké, zakouřené místnosti, kde je tolik dýmu, že nemůžete ani otevřít oči. Bláhová se držím za vlasy, ruce v pěstech a s výrazem ukrutné bolesti ve tvářích a říkám si "kurva, tak už vypadni"...
Stačí sebemenší hnusná vzpomínka, který jsem kdysi ucpala na dně svojí duše, abych se s ní nemusela zabývat, a ta se teď dere ven. Bliká mi v hlavě jako špatně natočený film, jako rozbitá zářivka. Proudí ostře v žilách a raději bych si vyrvala srdíčko z hrudi, než poslouchat ten ohavný, sílící a hlasitý tlukot. Bije tak silně, že cítím jak se o mne zakouší závrať, cítím proudit krev jakoby si dávala závody.
A ne a ne se rozplakat.
Tak by to pomohlo, ale to ne. To já mám na krajíčku, odporná vzpomínka mi zužuje hrdlo, ale ani slzička.
...
Tak třeba příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama