Jak jsem škrábla auto

10. února 2016 v 17:29 | Cherry Steel |  Jak se dělá den

Měla jsem slabší chvilku... Obecně můžu říct, že sama se sebou občas zažívám humorné chvíle, když řídím.
Když jsem si vezla felinku z bazaru, v jednom městečku jsem jim sbourala vechny výstražný kužely. Neměly tam bejt..
V prvních dnech, když jsem mi stala taková nepříjemnost, jsem se vracela domů trochu zklamaná. Ale nepřestala jsem věřit tomu, že to zvládnu a budu jezdit.. aspoň jako člověk když né jako Schumacher..
No, moje řidičské schopnosti rostly a zřídka se stale, že by se odehrálo někdo, s čím bych nepočítala.
A tak obohacená tímto blaženým pocitem, jsem včera vyjížděla z dvora. To, že můj bratr nemá nejmenší o tom, kdy držet hubu a kdy ne, mě dokonale rozchechtal a já vyjížděla s tím smíchem.. Pak vlezl do auta.
"Seš fakt piča, víš to?"
"Co je?"
"Nic no, seš blbá."
"Ale proč?"
"Vzalas branku!"
Říkal to s vážností aspoň srovnatelnou, jakobych snad srazila chodce.
"Ukaž? Jééžiš, dyť to utřu, to neni ani škráblý."
Hájila jsem svoje schopnosti a vevnitř mě neskutečně sralo, jak jsem blbá a že je tam fakt drápanec, jsem viděla taky. No nic, no.
Další error nastal, když jsme s bratrem dojeli na místo a já se měla otáčet. Jindy mi to nečiní potíže, a bravurně "na erko" srovnám auto. Nyní však, rozrušena oním zážitkem, jsem to opět nezvládla.
"Panebože Simono!!! Kdo ti dal papíry? Tak má rozbitý světlo ty blbče! Ty tam tu zeď nevidíš?le
"Ale hovno, co to kecáš."
No zas měl pravdu. Světlo teda dobrý, protože felinka má statečný nárazníky. Tentokrát jsem to čekala horší, ale opět pouze škrábanec, kterej "utřu"..
A tak jsem si řekla, že nejsem přece malomocná. A dnešní zážitek mě v tom utvrdil..


Zaparkovala jsem ve Sloupě, že skočím ke kadeřnici, objednat se. Trvalo to deset minut a když jsem se vrátila, toto mě tam čekalo. Prostě člověk, kterýmu se nechtělo složitě parkovat, tak to tam prostě nechal..
Říkám si, máš štěstí ty vobejdo, žes to nenechal před mojí felinkou!! To bych mu dala za stěrač vzkaz. Že jako je fakt debil. A pak si říkám - k čemu by mě to bylo, stejně se s tím všivákem musím logicky potkat, pokud by mi blokoval auto. Maximálně bych ještě mohla vsadit na to, že nemá zařazeno, to by pak mělo jít rozžduchat. Ale to bych neužduchla.
No ze vzkazu sešlo. Říkám si - risknu to, kdyžtak mám alibi, že jako vocas stál on a já potřebovala jet.
Ale policie mě zachránilo.
"Dobrý den, slečno, nevíte, kdo to tady tak blbě stojí?"
Tak jsem mu svěřila, co vím. A posteskla jsem si, že teda nevím, jestli vyjedu. Že to je fakt úzký - nerada bych čumák toho faváska vzala s sebou, přecejen...
"Jo to vemte zadem, to projedete."
Tak to mě neznáš..
Ale zvládla jsem to. A řekla jsem si, že takové lempl já fakt nejsem. Že mě sice předjíždí jedna moje spolužačka přes plnou čáru, v obci, kde jedu šedesát... To jsem si zvykla. Dokonce jsem si uvědomila, že jí to dělá asi dobře, nebo co. Jakože teda na to umí šlápnout, ne.
Vzkaz:Jet rychle, umí fakt cvičená vopica. Jet bezpečně málokdo.. Né, že bych nezašprímovala taky na té silnici. Ale určitě se nepředvádím.. To totiž nepotřebuju..


Mohla bych vyprávět dál a dál o tom, co si myslím, že je fajn a co už někdo prostě posral.. Například, pokud někdo nepředjíždí, vleče se za váma celou cestu, tesně, takže kdybych prudce zabrzdila, to děvče by mi sedělo na zádech...
Pro někoho sranda.. Pro mně situace, kdy se mi prvně chtělo plakat, co to jako je za čubku, pak se mi chtělo rožnout mlhovky a nakonec dupnout na brzdu s tím, že běžel zajíc a slečna nedodržela bezpečnou vzdálenost..
Ale třeba jindy..
Dnes jsem přijela domů..
A poprvé jsem úspěšně SAMA zacouvala na náš pár krát pár metrů dvůr, kde stojí dvě auta.
JÁ lempl nejsem..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 12. února 2016 v 21:16 | Reagovat

Tak to přeji hodně nervů a dobré oči.... :D Já sama se řízení celkem děsím... a řidičák si budu dělat celkem zanedlouho... Jej, to budou stresy!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama