Co nechceš vědět

20. února 2016 v 21:41 | Cherry Steel |  Jak se dělá den
Výsledek obrázku pro laugh tumblr

Dopředu upozorňuji, ať v následujícím článku nehledáte zbytečně nějakou duchaplnou myšlenku. Vzhledem k tomu, že jsem nechtěla svým vztekem zatěžovat někoho konkrétního, nabízím to nevinným čtenářům.
Možná to znáte, když máte asi dvě minuty a pět vteřin, abyste vybouchli a všechny okolo sebe poslali do prdele. U mě naštěstí něco zafungovalo. A vztek je ten tam...

Začalo to tak, že jsem maminku třikrát požádala, aby v sobotu uvařila něco, co si můžu vzít v neděli do práce. šla jsem totiž dnes a jdu i zítra. A víkend o chlebu s pomazánkovým máslem se mě moc nezdá.
Psala jsem jí před polednem i SMS, ať na mě myslí s tím jdlem. Víte, já a jídlo, to je dost vtipná dvojice slov..
No to je jedno, prostě přijedu dom, zmrzlá, utahaná, ale docela s dobrou náladou.
V hrncu zbytek omáčky (ta se dá vzít s sebou, co?), a pár brambor. A vzhledem k tomu, že jsem dnes měla fakt na oběd chleba s vajcem, tak je jisté, že zítra obědvat omáčku nebudu, protože jsem ten jeden šufánek sežrala.
To mne značně podráždilo (kdybych jí to od středy neříkala, neprosila!!!).. Tak bagetu, že mi nachystá. Než jsem se umyla, bageta byla na světě. Se šunkou s fialovýma flekama, ... (ta vepřová, moc miluju maso totiž, vite)
To mně podráždilo ještě více. A když odtikávaly poslední minuty, když mně maminka nosila cosi a cosi, já si připadala jak neschopnej idiot, co si neumí nachystat jídlo, nabízela to a to, ptala se zda chci to a to.. bylo mě jí líto, jak je zklamaná, ale vždyť mě kurva zná 18 let!!!!! A já to nesnesu, když je mi líto někoho, kdo něco dělá pro mne.
Výsledek obrázku pro angry tumblr

Sedla jsem si k počítači s tím, že ještě něco donese, začnu řvat.
A v tom se to stalo..
Viděla jsem fotku. Víc fotek.
Dívka s DUCK FACE v koupelně, za ní pračka, špinavý prádlo, ty nejlevnější prací prášky co jsou..
Další dívka, ve spodním prádle stylu každý pes jiná ves - růžová podprsenka a tygrovaný kalhotky.. Pupek jako prase, ty prsa jí fakt visely..
Ta stejná slečna v různých a různě trapných pozách.. S rozmanitě divnými a zvláštními kusy oděvů, za ní asi pokoj, postel a na té posteli asi obsah celé skříně. Bordel jako prase.
Hlášky typu "FRIDAY S NÍ!"
"Never give up!"
A nebo srdcervoucí citáty u fotky, kde se spíš hodí věta - pojď si zašustit.. (než abych se snažila hrát si na chytrou, když to evidentně není)..
No zkrátka a dobře.
Nějaký jídlo užý me vůbec nesere..

Výsledek obrázku pro laugh tumblr

Hamba by mě mlátila jak nezralý žito, umístit na net fotku výše zmiňovaného typu..
Asi si cvrknu..
Výsledek obrázku pro laugh tumblr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denise S. Denise S. | Web | 23. února 2016 v 13:27 | Reagovat

Já už jsem se ve věci svěřování mého jídla někomu jinému raději rozhodla spoléhat sama na sebe, protože přesně takhle to dopadá. Zklamání pro mě, a následně zklamání ze zklamání třeba pro tu mamku. A už si ty chleby dávám s radostí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama